سوالات متداول


نمایشگاه‌های تجاری یکی از موثرترین راه‌های تبلیغ جدیدترین محصول شما و انتقال پیام شما با مخاطبان هدف است. یک نمایشگاه مجازی نیز تقریباً به همین شکل کار می‌کند. شما می توانید کسب و کار و خدمات خود را به شکلی هدفمند به خریداران ارائه دهید. برخلاف یک نمایشگاه واقعی ، درهای نمایشگاه مجازی هرگز بسته نیست. با حضور در این نمایشگاه شما می‌توانید مدت زمان طولانی‌تری برای نمایش محصول خود در اختیار داشته باشید. در یک قالب بصری مناسب به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا غرفه نمایشگاهی خود را مشاهده کرده و به اطلاعات مربوط به محصولاتی که برای تبلیغ انتخاب کرده‌اید، دسترسی پیدا کنند. دقیقاً مثل یک نمایشگاه واقعی هرچه حضور فعال‌تری داشته باشید، خروجی بهتری خواهید داشت. ما می توانیم به شما كمك كنیم تا تعداد مخاطبان خود را به میزان قابل ملاحظه‌ای افزایش دهید.
دقیقاً مانند یک نمایشگاه تجاری (زنده)، نمایشگاه‌های مجازی برند شما را ارتقا می‌دهند و فروش شما را افزایش می‌دهند همان کاری که شما به تیم فروش‌تان سپرده‌اید. بر خلاف یک نمایشگاه تجاری معمول (زنده)، می‌توانید از بازدیدهای صورت گرفته در دوره‌های زمانی خاص بازخورد بگیرید. اگر یک مدیر ایستاده فوق العاده خوب مدیریت نشده داشته باشید ، در یک نمایشگاه تجاری معمولی شما هیچ سیستمی برای بررسی محبوبیت هر یک از محصولات‌تان در بین مخاطبان ندارید. در حالی‌که در این نمایشگاه مجازی این امکان برای شما فراهم می‌شود و شما می‌توانید نحوه بازدیداز غرفه را ردیابی کنید و ببینید که در کدام قسمت‌ها بازدیدکنندگان علاقه بیشتری نشان داده‌اند. هنگامی که یک بازدید کننده اطلاعات بیشتری در خصوص یکی از محصولات شما درخواست می کند ، ما به شما اطلاع می‌دهیم و تیم فروش شما با یک محصول مناسب به سراغ فرد مناسب هدایت می‌شود. البته، میزان برتری شما تحت تأثیر کیفیت غرفه شما قرار دارد. ما می‌توانیم برای تهیه تصاویر جالب، توضیحات دقیق محصول و … در کنار شما باشیم. ما به شما این امکان را فراهم می‌کنیم تا با تغییر محصولات نمایش داده شده در غرفه، بازدید کنندگان را هر چه بیشتر به غرفه جذب کنید
تمام غرفه های نمایشگاهی از زمان راه اندازی آنها برای یک سال کامل دایر خواهند بود.
نقاط مهم غرفه نمایشگاهی شما جاهایی است که اطلاعات مربوط به محصول شما در آن قرار دارد و شما کلیه اطلاعات برای یک محصول یا خدمت خاص را در آن قرار داده‌اید. ما توصیه می‌کنیم نقاط مهم خود را با انبوهی از مطالب چندرسانه ای شامل pdf ها، فیلم‌ها، تصاویر و متن توصیفی در راستای به حداکثر رساندن کیفیت اطلاعاتی که بازدید کنندگان شما دریافت می کنند غنی کنید. ما در این مسیر و در جهت بهبود SEO در کنار شما خواهیم بود. علاوه بر اطلاعات مربوط به محصول، هر کانون از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته خواهد شد و بازدید کنندگان می‌توانند از طریق ایمیل یا ابزار پیام رسان با شما تماس بگیرند.
درست مانند یک نمایشگاه تجاری، بسیاری از مارک‌های پیشرو در صنعت و همچنین تعداد زیادی از SME ها را مشاهده خواهید کرد. همه غرفه‌داران سعی می‌کنند غرفه‌های خود را با جدیدترین و بهترین محصولات و خدمات موجود جذاب‌تر کنند. شما پس از پیدا کردن آنچه به دنبالش هستید، می‌توانید شناسنامه محصول را ببینید، فیلم های مربوط را تماشا کنید و سوالات مستقیم را طرح کنید.
هدف این طرح کمک به مشاغل و مشتریان برای برقراری ارتباط است، اما حریم خصوصی بازدید کنندگان و غرفه‌داران بسیار جدی گرفته می‌شود. تنها زمانی مشخصات یک بازدیدکننده در اختیار یک غرفه‌دار قرار می‌گیرد که بازدیدکننده درخواست ارتباط مستقیم از طرف غرفه‌دار را داشته باشد. در غیر این صورت، سابقه مرور بازدیدکننده و محتویات Goody Bag وی خصوصی نگه داشته می‌شود. همه اینها در خط مشی رازداری ما توضیح داده شده است، اما اگر در مورد نحوه مدیریت داده‌های شما یا جزئیاتی که در دست داریم، سؤالی دارید لطفا مستقیماً با ما تماس بگیرید.
فقط کافی است از صفحه اصلی این وب سایت فقط وارد “Enter” شوید. در بار اول از شما خواسته می‌شود جزئیات خود را ثبت کنید و سپس به راحتی می توانید به جستجو بپردازید. اگر از طرف یکی از غرفه‌داران دعوت نامه‌ای به شما ارسال گردد، می‌توانید پیوند را از طریق ایمیل به طور مستقیم برای نمایش دنبال کنید.
با ورود به نمایشگاه می‌توانید از طریق سالن نمایشگاه حرکت کنید یا مستقیماً به یک غرفه بروید. اگر می‌خواهید لیستی از غرفه‌های نمایشگاهی را پیدا کنید که به یک محصول یا خدمات خاص مربوط هستند، از عملگر جستجو استفاده کنید. می‌توانید به سرعت از طریق پایگاه داده حرکت کرده و با یک کلیک به بهترین غرفه‌ها مراجعه کنید.
اگر می‌خواهید از این نمایشگاه بیشترین استفاده را کسب کنید، باید ثبت نام کنید. وقتی برای اولین بار وارد می‌شوید، از شما خواسته می‌شود فرم ثبت نام را پر کنید. ما به حریم خصوصی شما احترام می‌گذاریم، بنابراین اطلاعات بیشنه و در صورت احساس راحتی اطلاعات کمینه را وارد کنید. اما اگر می‌خواهید از شناسنامه محصول استفاده کنید، باید اطلاعات تماس شما را بدانیم. هرچه اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم، می توانیم بازدید شما را بهتر کنیم. اگر می خواهید اطلاعات خود را ویرایش کنید، می‌توانید از طریق نماد “کیف مجازی من” روی صفحه نمایش مشخصات خود را مشاهده کنید.
شما می‌توانید از چندین طریق با غرفه داران ارتباط برقرار کنید. اگر از پیام رسان استفاده می‌کنید، می‌توانید در مورد محصول یا خدمتی که به دنبالش هستید سوالی مطرح کنید و نماینده غرفه در اسرع وقت پاسخ می‌دهد.